Funny

TIPY PRE VÁS

.

FUNNY English
je plnofarebný pracovný zošit. Vychádza zo štandardu pre tretí a štvrtý ročník základných škôl a obsahuje hravú angličtinu. Tretiacke pracovné zošity sú vhodné pre všetky deti, ktoré sa začínajú učiť angličtinu. Počas školského roka vychádzajú 4 čísla: september ORANGE, február GREEN, november BLUE, máj RED. FUNNY English obsahuje: doplňovačky, vtipy, krížovky, slovné hračky, pesničky a úlohy na precvičovanie slovnej zásoby, osemsmerovky, hádanky, dvojjazyčné pexeso, spájanie čísel a iné. Tématicke okruhy: Moja trieda, Dni v týždni, Mesiace, Rodina, Abeceda, Číslice, Ovocie, Oblečenie, Môj dom, Farby, Moje telo, Zvieratá, Jar, Leto, Vianoce a iné. 32 strán zábavy stojí 1,40 €!

Štvrtácky FUNNY
je určený pre deti, ktoré sa angličtinu už rok učili. Počas školského roka vychádzajú 4 čísla: september CAT, február GIRAFFE, november DOG, máj HORSE. FUNNY English obsahuje pokročilejšiu angličtinu a texty, ktorú zvládajú tí, ktorí sa po anglicky aspoň rok učili. Obsahuje doplňovačky, vtipy, krížovky, slovné hračky, pesničky a úlohy na precvičovanie slovnej zásoby, osemsmerovky, hádanky, dvojjazyčné pexeso, spájanie čísel a iné. Tématicke okruhy: Prázdniny, Pohľad do ZOO, Popoluška, Na ihrisku, Som hladný, V medzinárodnom tábore, Letný tábor, Moja veľká rodina, Slovesá, V supermarkete, Vlajky a štáty, Cestovanie, Nemocnica, Moje povolanie, Stupňovanie, Veľká noc a iné. 32 strán zábavy stojí 1,60 €!

Pracovné zošity si môžete objednať na webovej stránke www.perfekt.sk.

© Vydavateľstvo PARENTES, prevádzky: Bernolákova 7, P. O. Box 17, 902 01 Pezinok, resp. Oblačná 18, 831 06 Bratislava – Rača, e-mail: uciteliazneba@gmail.com, tel.: 0904 700 570