Golden Royal

DOPRAJTE SI ODDYCH, TEPLO, REGENERÁCIU A POHODU

.

Wellnes pobyt v Košiciach

Príďte a oddýchnite si v GOLDEN ROYAL Boutique Hotel & SPA ****. Užite si pohodlie v príjemnom prostredí izby, vychutnajte si špeciality v reštaurácii so zimnou záhradou a uvoľnite sa v našich indických kúpeľoch Rasajána Spa.

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** je hotel s 20-ročnou tradíciou sídliaci v tichej uličke v centre mesta, len 200 metrov od Hlavnej ulice, iba 50 metrov od Kunsthalle a pár metrov od známych historických pamiatok. Poskytuje ubytovanie v 24 komfortných izbách a apartmánoch. Hotel ponúka parkovanie, internetové wifi pripojenie, klimatizované izby, wellness, reštauráciu so zimnou záhradou, kongresové centrum a biznis salóniky.

Ak plánujete navštíviť Košice a hľadáte miesto, kde sa budete cítiť tak príjemne ako doma, GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA**** je pre Vás tým pravým. Izby Vás prekvapia kreatívnym dizajnom. Každá izba je originálna a zariadená so zmyslom pre detail. Priestranné kúpeľne poskytujú komfort pri každodennej hygiene.

Súčasťou hotela sú aj indické ajurvédske kúpele RASAJÁNA, v ktorých Vás privíta personál z Indie. Sauny, vodné procedúry a ajurvédske masáže sa postarajú o Váš dokonalý relax. Zabudnite na stres! Uvoľnite sa a nechajte sa rozmaznávať v našich kúpeľoch.

Reštaurácia GOLDEN ROYAL je známa svojou delikátnou medzinárodnou kuchyňou a ponúka niekoľko druhov salónikov a konferenčných priestorov.

Skvostom nášho hotela je zimná záhrada plná živých kvetov a paliem. V lete je klimatizovaná, v zime vyhrievaná, preto je prevádzkovaná počas celého roka. Nechajte sa unášať jej príjemnou atmosférou počas obedov a večerí alebo očarte svojich kolegov usporiadaním exkluzívneho večierka v nádhernom prostredí (70 osôb).

Najväčším priestorom je kongresová sála, ktorú je možné prispôsobiť pre potreby rôznych kongresov, firemných večierkov alebo stužkových slávností (120 osôb).

Samozrejme, ponúkame aj menšie priestory vhodné na usporiadanie pracovných porád alebo školení.

© Vydavateľstvo PARENTES, prevádzky: Bernolákova 7, P. O. Box 17, 902 01 Pezinok, resp. Oblačná 18, 831 06 Bratislava – Rača, e-mail: uciteliazneba@gmail.com, tel.: 0904 700 570